ПРО НАС

ТОВ «Трест-Буд»

Шановні пані та панове, ми раді бачити Вас на нашому сайті. Компанія ТОВ «Трест-Буд» займається постачанням будівельних матеріалів та надає послуги бетононасосів.

На ринку будівельних послуг ми вже вісім років. Більше того, наша компанія однією з перших зарекомендувала себе у сфері надання послуг, пов'язаних із бетононасосами. За час роботи компанії до кожного клієнта ми знаходили індивідуальний підхід, який влаштовував обидві сторони.

Для багатьох бетон це просто суміш. Мало хто замислюється над тим, щоб придбати той бетон, який буде стійким саме у вашій будівельній зоні і тому беруть що дешевше. Але часто у таких ситуаціях якість змушує бажати кращого. Тому для того, щоб зберегти ваші гроші та убезпечити від можливих проблем надалі, наш спеціаліст-технолог проведе консультацію, зробить усі розрахунки та підбере оптимальну для ваших умов марку бетону, який утримуватиме вашу міцність мінімум 150 років.

Якщо вам потрібен бетон або спеціалізовані пристрої, які допоможуть прискорити робочий процес, та частково його автоматизувати, ТОВ «Трест-Буд» — це те, що вам потрібно.

Ось перелік того, що ви можете замовити у нас прямо зараз:
  • Будівельний бетон найвищих марок.
  • Оренда мобільних та стаціонарних бетононасосів.
Оскільки кожен наш товар сертифікований, ми вільно можемо надати:
  • Паспорт на кожен товар, який ви замовляєте у нас.
  • Усю бухгалтерію, в обумовлені терміни.

Звернувшись до нас, ви отримаєте професійну консультацію і наші фахівці підберуть для ваших потреб оптимальні варіанти бетононасосів, без яких у будівництві ніяк. У нашому розпорядженні 3 сертифіковані бетононасоси, які стануть для вас найкращими помічниками під час будівництва і будуть працювати як найкращий швейцарський годинник, без запинок і несподіваних ексцесів.

Як відомо, бетон – це така речовина, яка вже через 2 години після виготовлення починає тверднути, якщо його не почати розводити. Тому ми зацікавлені у тому, щоб товар був доставлений на ваш об'єкт вчасно. Більше того, перевезення бетону міксером - це постійно контрольований процес, і якщо ви зробили замовлення, то він буде у вас в обумовлений час.

Широкий модельний ряд бетононасосів, які зараз активно користуються попитом у будівельників, дозволять вам значно прискорити роботу будівельників, оскільки деякі процеси виконуватиме наша машина. Особливою популярністю користуються стаціонарні бетононасоси, універсальність яких можна визначити за тим широким спектром, де вони застосовуються.

Зателефонуйте нам прямо зараз за номером +38 (063) 708-73-76 і ми БЕЗКОШТОВНО надішлемо на ваш об'єкт спеціаліста, який підбере для вас оптимальні та вигідні умови співпраці!

НАШІ ПОСЛУГИ БЕТОНОНАСОСІВ У КИЄВІ

Ми надаємо всі послуги щодо бетононасосів!!!