ПОСЛУГИ

Послуги ОРЕНДА АВТОБЕТОНОНАСОСІВ

ОРЕНДА АВТОБЕТОНОНАСОСІВ

  Виліт стріли Мінімальне замовлення (2 години + кожну годину після)
Цена услуг (грн)
Замовити
16 метрів
7000 грн + 2300 грн
22 метрів
7000 грн + 2300 грн
24 метрів
7000 грн + 2300 грн
28-30 метрів
7500 грн + 2500 грн
32 метрів
8000 грн + 3000 грн
34 метрів
8000 грн + 3000 грн
37 метрів
8000 грн + 3000 грн
42 метрів
13000 грн + 4000 грн
45-48 метрів
17000 грн + 4500 грн
50-52 метрів
20000 грн + 5000 грн
55 метрів
24000 грн + 7000 грн
56-61 метрів
24000 грн + 7000 грн


Оренда автобетононасосу у Києві та Київській області за низькою ціною


За пробіг стаціонарного та стрілового насосу за межі м. Києва проводиться додаткова оплата з розрахунку 70 грн/км  

Затребуваність будівельного бізнесу зараз не викликає питань, цей ринок постійно зростає та розвивається. Паралельно з цим відбувається і розвиток техніки, але деякі розробки купувати для одноразового використання на конкретному об'єкті, що будується - занадто дорого і нерозумно. Сюди можна віднести і автобетононасос, оренда якого стане найбільш розумним рішенням щодо співвідношення ціни та якості, та допоможе прискорити будівельний процес.Щодо транспортування бетону, то і тут є деякі нюанси. Наприклад, бетонний розчин необхідно регулярно перемішувати, щоб уникнути його застигання, особливо якщо йдеться про високоміцний бетон, який схоплюється особливо швидко. Тому, орендувати автобетононасос у Києві – гарне рішення, а звернення з цього питання до нашої компанії – рішення взагалі найкраще, тому що ми пропонуємо вигідні ціни. Наші фахівці потурбуються всіма особливостями вашої конструкції, яким потрібні будматеріали, та підберуть найкращий варіант. Допустимо, у вас невеликий будівельний об'єкт – тоді достатньо буде обійтися ручною заливкою бетону.Але буває таке, що будівництво йде масштабне, і тоді найправильнішим рішенням буде підключити до роботи автобетононасос. Головне – звернутися до надійної компанії з гарною репутацією, яка має відповідний досвід, і ми саме така фірма.
Не дивуйтеся нашим демократичним цінам і не думайте, що це негативно вплине на якість – ми надамо всі необхідні гарантії. Тому, якщо ви будуєте об'єкт у м. Київ чи області, можете сміливо звертатися до нас. Скористайтеся автобетононасосом ви зможете за найнижчими цінами!

Головні перевагиОрендувати бетононасос - означає отримати ряд важливих переваг у порівнянні з іншими варіантами. Так, можна досягти плавного та стабільного надходження бетонної суміші з гарантією того, що при транспортуванні не трапляться витоку. Крім того, значно прискорюється процес зведення споруд та бетону. Загальний результат – економія часу та грошей. Крім того, бетононасоси способи переміщати бетонну суміш у стрілі у різних напрямках, а не тільки під строгими кутами. Ще одним важливим плюсом можна назвати простоту обслуговування та експлуатації, а також підвищену зносостійкість. А встановлення обладнання на автомобіль – серйозний плюс до показників мобільності.

Що стосується класифікації бетононасосів, то наша компанія пропонує різні варіанти, що відповідають різні виклики. Завдяки тому, що ми пропонуємо погодинну оплату, клієнт не переплачуватиме, а здійснить оплату виключно за час фактичного використання. При цьому йому буде доступний будь-який з наступних варіантів бетононасосу:

• стаціонарний;
• автомобільний;
• пересувний;
• міні.

Поговоримо докладніше про особливості кожного варіанта. Так, стаціонарні бетононасоси представлені у вигляді причепа, на якому встановлено насосну станцію. Єдиний мінус – відсутність самоходу. Але це компенсується відносно невисокою ціною, добрими показниками продуктивності.

Автомобільний варіант, очевидно, має власну колісну базу, що значно полегшує транспортування. У такому випадку можна не перейматися подачею бетону до далеких будівельних ділянок. Щодо основних компонентів, то даний варіант – поєднання спеціальної платформи, бетоноводів, бункера та стріли. Остання у такому разі представлена у вигляді сталевої труби з кількома колінами – рухомими елементами. Відмінний варіант для тих, хто цінує високі показники продуктивності та маневреності.

Варіант міні підійде для вирішення будівельних завдань, які не вимагають великої кількості бетонного розчину. Однак, використовується він і на досить масштабних будівництвах, все залежить від конкретної мети зараз. Щоб забезпечити безперебійну роботу, міні-бетононасос можна оснастити двигуном.

Де застосовуються бетононасоси.

Завдяки невисоким цінам на оренду та затребуваність, сфера застосування досить широка – від малоповерхового та приватного будівництва до масштабних проектів, включаючи роботу з будівництва житлових комплексів.


Причини орендувати автобетононасос

На відміну від купівлі, оренда передбачає витрати як у собівартість устаткування, і його обслуговування, тому є найпоширенішим варіантом. А якщо звернутися до нашої компанії, то буде доступна ще низка переваг, включаючи стовідсотково хороший технічний стан і можливість відразу розпочати роботу без підготовки. Ми пропонуємо не лише гнучку цінову політику, але й різні варіанти оренди за строками – від години або кількох годин до довгострокової оренди. Все, що вам потрібно – це зв'язатися з нами та обговорити деталі замовлення.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам та проконсультуємо.