ПОСЛУГИ

Послуги ОРЕНДА РОЗПОДІЛЬНИХ СТРІЛ

ОРЕНДА РОЗПОДІЛЬНИХ СТРІЛ

Оренда гідравлічних бетонорозподільних стріл у Києві та Київській області.


Дане обладнання необхідне для виконання завдань з подачі бетонної суміші, особливо якщо йдеться про масштабне будівництво, наприклад, багатоповерхового будинку. Але майже у всіх випадках придбання обладнання такого класу – це невиправдані витрати, яких можна уникнути, якщо вибрати варіант із орендою. Тим більше, що орендувати ці агрегати у нашій компанії можна за цілком розумними цінами.

Комплект бетонорозподільної гідравлічної стріли включає розподільну стрілу, пульт управління, платформу, коробку передач та сталеве перекриття. Встановлюється дане обладнання на стаціонарні крани або підйомні колони, відбувається приєднання стріли до бетононасосу. В результаті виходить зручна, практична система, здатна подавати бетон як у вертикальному, так і горизонтальному напрямку. Наша компанія пропонує вибрати із великої кількості варіантів даного обладнання від відомих фірм-виробників.
Використовуючи наше обладнання, ви зможете безпроблемно впоратися із заливкою фундаменту, сформувати перекриття та залити підлоги у багатоповерхівці, провести бетонні роботи на будь-яких висотах. Від нас – високоякісна спецтехніка та професійний оператор!

Як орендувати гідравлічну бетонорозподільну стрілу

Щоб орендувати гідравлічну стрілу в нашій компанії, просто зателефонуйте по одному з номерів, доступних у нас на сайті. Інший варіант – замовлення зворотного дзвінка, оформіть таку заявку, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами у найкоротші терміни, щоб обговорити ваше замовлення.

Клієнти віддають перевагу нашій компанії через:
• великого асортименту;
• завжди технічно справне обладнання;
• високої якості послуг;
• адекватних цін;
• консультаційну підтримку.

Ми пропонуємо не лише послуги оренди спеціального будівельного обладнання, а й його продажу. Як ми вже говорили, в більшості випадків оренда – найвигідніший варіант, але буває таке, що потрібний саме продаж. У такому разі ми також готові запропонувати найкращі ціни, а також обговорити з клієнтом індивідуальні умови, можливу співпрацю та багато іншого.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми передзвонимо Вам та проконсультуємо.